Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11257
Stary 22.04.2016, 11:09
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Wisła powinna go zatrudnić np. na pół roku i zrobić mu normalne pożegnanie kariery . Wisła by podreperowała trochę swój wizerunek po akcji z Cierzniakiem i by pomogła Sobolowi.
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując