jaszczur90 napisał(a):

|
Wisła powinna go zatrudnić np. na pół roku i zrobić mu normalne pożegnanie kariery . Wisła by podreperowała trochę swój wizerunek po akcji z Cierzniakiem i by pomogła Sobolowi.
|
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.