|
mi sie zdaje, ze Wolski niekoniecznie chcialby grac gdziekowiek indziej niz w Wisle, tutaj ma pewne miejsce w skladzie, Wdowczyk bedzie na niego stawial chocby nie wiem co sie dzialo. Gdyby przeszedl do Legii, wcale nie musialoby to sie skonczyc pierwszym skladem
|