Wyświetl pojedynczy post
siedzenaganku2
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18836
Stary 22.04.2016, 06:10
mi sie zdaje, ze Wolski niekoniecznie chcialby grac gdziekowiek indziej niz w Wisle, tutaj ma pewne miejsce w skladzie, Wdowczyk bedzie na niego stawial chocby nie wiem co sie dzialo. Gdyby przeszedl do Legii, wcale nie musialoby to sie skonczyc pierwszym skladem
Odpowiedz cytując