Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18827
Stary 21.04.2016, 13:25
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Taka klauzula obowiązuje tylko na tym forum. Ludzie łudzą się, że "teraz od Wisły zależy co stanie się z Wolskim", a to przecież jest bzdura. Nawet jeśli warunki jego ewentualnego pozostania w Krakowie zostały uzgodnione z nim przed wypożyczeniem, to przecież sama umowa na kolejne np. 3 lata podpisana nie została bo podpisana być nie mogła. W związku z tym wszystko się może zmienić, bo żeby taka umowa weszła w życie potrzeba woli 2 stron. Jak w przypadku Dolhy, kiedy klub zdecydował się na przedłużenie kontraktu i potem był szok, że Dolha poszedł do kuchenek, a przecież Wisła przedłużyła z nim umowę. Jednostronnie.
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że lobbing leśnego pojawił się na forum? Wyskakują jakieś typki, które coś słyszały, inne widziały. Zaczyna się akcja "uwolnić Rafała". Co do kontraktu Wolskiego, Wisła poinformowała nas, że "kwota wykupu oraz warunki 3-letniego kontraktu zostały ustalone". Dziękuję. Dobranoc.
Dwa odmienne twierdzenia, ale ja zakładam prawdziwość Romka, biorąc pod uwagę odniesienie się do słów osoby zainteresowanej, która ma wiedzę w temacie....
Natomiast jeżeli kolega "WPW" nie słyszał o zawarciu kontraktu pod warunkiem (np. pod warunkiem wykupienia z klubu) to pozostaje się poduczyć.
Problemem jest tylko jaka to kwota, ale skoro klub twierdzi, że jest to kwota możliwa do przyjęcia to znaczy, że jest, a potwierdzić to domniemanie może fakt na jakim zakręcie kariery w lutym br był sam RW.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując