Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 21.04.2016, 12:25
Trzeba pochwalić prace trenera, wyglądają nasi zawodnicy jak wojownicy w końcu a nie jak panienki.
Ciekawy jestem po okresie przygotowawczym jak będzie wyglądać Wisła. Zawodnicy tacy jak Bałaszow, Brlek, Drzazga, i brak Maki nie pokazali jeszcze w pełni swoich możliwości. Jeśli Ci zawodnicy w komponują się w obecny skład będzie bardzo dobrze. Okienko zimowe można już trochę podsumować BYŁO W 100% trafione zakupy. Skład odmłodzony z dużym potencjałem będzie dobrze Panowie Wiślacy i Panie
Odpowiedz cytując