|
Sezon się kończy, coraz mniej spotkań do rozegrania, w związku z czym można już próbować liczyć pewne rzeczy.
Np. to jakie są czysto matematyczne szanse na nasze utrzymanie.
Na początek (jako szybsza do policzenia) odpowiedź na pytanie co nam dałoby ewentualne zwycięstwo z Termaliką w poniedziałek.
Otóż z obliczeń wynika, że praktycznie zagwarantowałoby nam to utrzymanie !!!
Tak dokładnie to byłoby wtedy jeszcze około 0,04% szansy na to, że o naszym utrzymaniu decydowałby bilans bramkowy.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 21.04.2016 o godz. 12:29.
|