|
Wygląda to trochę podobnie jak u sąsiadki kiedy przychodził Zieliński. Nabili wtedy sporo punktów w rundzie finałowej, a od nowego sezonu zaczęli piąć się w górę. Czy sytuacja się powtórzy?
Wtedy sąsiadka po rundzie finałowej miała 36 punktów. Ciekawe ile my będziemy mieli? Jest szansa na 39
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|