|
Hnmmm prawo pierwokupu które można zawetować? o czymś takim jeszcze nie słyszałem. Jeśli Wisła z Fiorentiną ustaliła, że pierwokup obowiązuje i do tego wyznaczyły kwotę to już klamka zapadła. To wszystko ustalone jest przez prawo i wątpię by Włoski klub by tutaj kombinował dla miliona euro (dla nich to stosunkowo nieduża kwota).
Jedyne wyjście to przekazać Legii Wolskiego na innej zasadzie jak darowizna etc, ale takiego czegoś też nie przewiduje prawo. Więc mamy tu jakieś wymysły internetowych trolli.
|