Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 21.04.2016, 10:38
Trzeba sobie powiedziec wprost. Wdowczyk ratuje nasz klub przed równią pochyłą która była do momentu jego przyjscia.az strach pomyslec na którym miejscu bylibysmy teraz ... walka o utrzymanie z Górnikami była by nie mała. urataował( 8 pkt przewagi nad spadkie to sporo) nas przed I ligą i daje nadzieje na przyszły sezon. wiadomo jaką trener ma przeszłosc ale swoje odpokutował. miejmy nadzieje ze uda sie utrzymac skład(czyt.Wolski,Mąka,Zdenek) zrobic 2-3 mocne transfery i nastepny sezonn walka o cos wiecej niz I ósemka!
do zoba na meczu!
Odpowiedz cytując