|
Dokładnie tak. Z informacji zamieszczonych w dniu wypożyczenia jasno wynika, że Wisła zagwarantowała sobie opcję transferu definitywnego z kontraktem na trzy lata. Czyli jeżeli wykładamy pieniądze na stół kontrakt automatycznie wchodzi w życie. Nie ma tutaj znaczenia ani chęci Fiorentiny ani chęci ległej ani nawet samego Wolskiego. Co najwyżej jakby strzelał fochy można go sprzedać za odpowiednio większą kwotę. Tyle.
|