Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18819
Stary 21.04.2016, 09:54
Vinci napisał(a):Wyświetl post
I tutaj moje pytanie, czy ktokolwiek z Was natknął się na artykuł mówiący o tym, że Wolskiego, w przypadku wykupienia, będą obowiązywały te same warunki co teraz? Ktokolwiek to sprecyzował?
Taka klauzula obowiązuje tylko na tym forum. Ludzie łudzą się, że "teraz od Wisły zależy co stanie się z Wolskim", a to przecież jest bzdura. Nawet jeśli warunki jego ewentualnego pozostania w Krakowie zostały uzgodnione z nim przed wypożyczeniem, to przecież sama umowa na kolejne np. 3 lata podpisana nie została bo podpisana być nie mogła. W związku z tym wszystko się może zmienić, bo żeby taka umowa weszła w życie potrzeba woli 2 stron. Jak w przypadku Dolhy, kiedy klub zdecydował się na przedłużenie kontraktu i potem był szok, że Dolha poszedł do kuchenek, a przecież Wisła przedłużyła z nim umowę. Jednostronnie.

Edit:

siphon napisał(a):Wyświetl post
Indywidualny kontrakt jest ustalony.Bardziej problem widze w tym czy Fiorentina będzie,, Januszem biznesu'' i zdecyduje się przyjąć ofertę np.Legii za powiedzmy 0,8-1 mln E co raczej jest poza naszym zasięgiem. W umowie między Fiorentiną a Wisłą jest zapis o finansowej rekompensacie dla Wisły w przypadku weta(jakaś stosunkowo nieduża kwota).
Jest dokładnie odwrotnie.

Fiorentina nie może negcjować ustalonej kwoty wykupu.

Prawo weta dla Fiory do ustalonej przez nich samych umowy? Skąd ta informacja?
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 21.04.2016 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując