Vinci napisał(a):

|
I tutaj moje pytanie, czy ktokolwiek z Was natknął się na artykuł mówiący o tym, że Wolskiego, w przypadku wykupienia, będą obowiązywały te same warunki co teraz? Ktokolwiek to sprecyzował?
|
Taka klauzula obowiązuje tylko na tym forum. Ludzie łudzą się, że "teraz od Wisły zależy co stanie się z Wolskim", a to przecież jest bzdura. Nawet jeśli warunki jego ewentualnego pozostania w Krakowie zostały uzgodnione z nim przed wypożyczeniem, to przecież sama umowa na kolejne np. 3 lata podpisana nie została bo podpisana być nie mogła. W związku z tym wszystko się może zmienić, bo żeby taka umowa weszła w życie potrzeba woli 2 stron. Jak w przypadku Dolhy, kiedy klub zdecydował się na przedłużenie kontraktu i potem był szok, że Dolha poszedł do kuchenek, a przecież Wisła przedłużyła z nim umowę. Jednostronnie.
Edit:
siphon napisał(a):

|
Indywidualny kontrakt jest ustalony.Bardziej problem widze w tym czy Fiorentina będzie,, Januszem biznesu'' i zdecyduje się przyjąć ofertę np.Legii za powiedzmy 0,8-1 mln E co raczej jest poza naszym zasięgiem. W umowie między Fiorentiną a Wisłą jest zapis o finansowej rekompensacie dla Wisły w przypadku weta(jakaś stosunkowo nieduża kwota).
|
Jest dokładnie odwrotnie.
Fiorentina nie może negcjować ustalonej kwoty wykupu.
Prawo weta dla Fiory do ustalonej przez nich samych umowy? Skąd ta informacja?