Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 21.04.2016, 09:26
Lepiej dać zagrać 18 zespołom. Gramy po 20 razy z tymi samymi drużynami w trakcie sezonu. A te 30 spotkań to niemal o czapkę gruszek.

Jak grał Górnik Zabrze przez cały ten sezon? Jak grało Podbeskidzie czy Korona w porównaniu?

A teraz za pięć dwunasta może się okazać, że górale spadną. To jest niesprawiedliwe, pomimo, że reguły są takie same dla wszystkich klubów.

Bezsensu jest to dzielenie punktów.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 21.04.2016 o godz. 09:29.
Odpowiedz cytując