|
Dzisiaj skrzydła trochę mnie zawiodły...Za mało było dobrej współpracy sadlok-guerrier i małecki-jovic.
Wygląda też na to, że jak wolski gra wyżej to nie bardzo może się odnaleźć. Dużo lepiej grał (miał więcej miejsca) jak grał obok popovica gdy obrona przeciwnika musiała skupiać się na ondrasku i brożku.
|