PiVoSH92 napisał(a):

|
Ktoś tu chyba nie ogląda meczów... Denis reguluje tempo, rozdziela większość piłek. Nie umie zagrać dobrego krosa, ale poza tym ma wszystko, żeby w parze z Mąką stanowić solidną podstawę naszej gry ofensywnej.
|
Na dolną 8 styknie. W górnej obok Mąki i Wolskiego potrzeba nam porządnego defensywnego pomocnika.