Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8942
Stary 20.04.2016, 22:35
Ja powiedziałbym, że to najlepsza reprezentacja od roku około 1990. Ale czasów Deyny, Szarmacha, Bońka, Laty, czyli repry od roku 74 do 82 jeszcze nie dorównała i jest jej do tego daleko.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 20.04.2016 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując