Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1492
Stary 20.04.2016, 21:46
To ja napiszę jeszcze raz. Zmniejszając tak bardzo najwyższe ligi sprawiasz, że zbyt trudno się do nich dostać i/lub w nich utrzymać. 2-3 najbogatsze kluby mają się dobrze natomiast zarzynasz kluby środka, którym zbyt łatwo może podwinąć się noga. To rodzi nowe patologie. Wzrost poziomu, frekwencji, lepsze finansowanie klubów to niestety myślenie życzeniowe. Powiedz mi gdzie taki system z cięciem ligi dobrze funkcjonuje? Gdzie to zadziałało?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując