|
Niech sobie wsadzą tego Wilusza pomysłodawcy tego transferu. Trzeba wykupić Wolskiego, a następie w czerwcu pozyskać jakiegoś dobrego obrońce na środek i dokonać przewietrzenia składu: podziękować 2-3 niepotrzebnym (np. Uryga, Crivellaro, ew. Cywka/Balashov) a w ich miejsce ściągnąć 1-2 niezłych piłkarzy ofensywnych, takich naprawdę niezłych kozaków którzy będą mieć wejście w zespół takie jak Guerier
|