|
Niektórzy narzekają na grę bo naoglądali się Liverpoolu i porównują teraz..... Proponuję pooglądać ekstraklasę dłużej. Gramy dobrą piłę teraz.
Dzisiaj mecz słaby, ale to za sprawą górnika ktory nie podjął rękawic i ustawił busika na połowie.
Cieszy:
-Charakter drużyny, która w końcu przypomina zespół i walczy do końca
-Cierpliwośc w rozgrywaniu piłki, nie zawsze da się grać szybko
-Ofensywna gra bo do tego się nadajemy. Wcześniej graliśmy z dwoma defensywnymi i sami widzieliscie co się działo. Wolę mecz 4:3, 3:2 niż strzelona bramka i oddanie inicjatywy.
Martwi:
-Co my zrobimy bez Wolskiego? Popović i Boguski rozgrywac piłkę mogliby tylko na fifie.
-Sadlok.....brak pomysłu na rozegranie piłki, problemy z przyjęciem piłki
- Brak drugiego skrzydłowego (poza Małeckim), który zrobiłbym rajd, wygrał pojedynek 1 vs 1 i dobrze dośrodkował.
Cieszę się, że Wdowczyk przyszedł do Wisły. Byłem za tym przed wzięciem Moskala. Nie przeszkadza mi jego przeszłość.
AVE
bez odbioru
|