chimba napisał(a):

|
Chodzi o to ze Popovic ledwo te karne strzela w porownaniu z Ondraskiem. Karne trzeba pewnie strzelac a nie jak u Popovica bramkarz ma pilke prawie na rekawicy.
|
I wywnioskowałeś to po całkowitej liczbie 3 karnych strzelanych przez nich?
Ciekawa teoria.