|
Wszystkie kluby, które awansowały do Ekstraklasy i w niej grają zasługują na to. Chcesz wywalać kluby z ligi bo wg ciebie z jakiegoś powodu na to nie zasługują? Od tego jest są kryteria sportowe i system licencyjny.Mamy taką ligę na jaką nas stać. W każdej lidze, zawsze będą drużyny czołowe, średniacy i outsiderzy. W tej kwestii jestem zwolennikiem wolnego rynku i normalnej ligi dwurundowej 16-18 drużynowej, a nie kombinowania i centralnego planowania, które prowadzi do klęski.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|