|
chimba : nie wiem o co ci chodzi, dwa karne egzekwował, obydwa wykorzystał. A chyba o to chodzi.
Ja jestem pod wrażeniem naszej gry za trenera Wdowczyka i chylę czoła.
Małeckiego uroczyście przepraszam, za to, że w niego nie wierzyłem. Gość zgubił gdzieś pakownie i śmiga aż miło, mimo że dziś był mniej widoczny niż w poprzednich meczach.
|