Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.04.2016, 20:37
chimba : nie wiem o co ci chodzi, dwa karne egzekwował, obydwa wykorzystał. A chyba o to chodzi.

Ja jestem pod wrażeniem naszej gry za trenera Wdowczyka i chylę czoła.

Małeckiego uroczyście przepraszam, za to, że w niego nie wierzyłem. Gość zgubił gdzieś pakownie i śmiga aż miło, mimo że dziś był mniej widoczny niż w poprzednich meczach.
Odpowiedz cytując