Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 20.04.2016, 20:37
Bardzo dobry wynik, od oglądania meczu niestety zęby bolały niemiłosiernie.

Z taką grą Górnik zdecydowanie zasługuje na spadek wraz z Górnikiem Zabrze, to co dziś zagrali to była po prostu żenada.

Mam nadzieję, że Bogusław sypnie forsą na Wolskiego, grzechem byłoby nie wykupić go.
Odpowiedz cytując