|
Bardzo dobry wynik, od oglądania meczu niestety zęby bolały niemiłosiernie.
Z taką grą Górnik zdecydowanie zasługuje na spadek wraz z Górnikiem Zabrze, to co dziś zagrali to była po prostu żenada.
Mam nadzieję, że Bogusław sypnie forsą na Wolskiego, grzechem byłoby nie wykupić go.
|