Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 20.04.2016, 19:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Gramy po cwaniacku,takie moje przemyslenie pierwsze po tych paru meczach.
Ile znaczy osobowość trenera, która przekłada się na drużynę.

Za Moskala w większości meczów byliśmy lepsi, co zazwyczaj przekładało się na remisy. Tutaj, gdy mecz jest na styk, potrafimy go przechylić na naszą stronę.
Odpowiedz cytując