Kamson napisał(a):

|
Brawo Panowie Pilkarze. Wykupic Wolskiego, utrzymać reszte kadry, dokupić 2-3 wzmocnienia i w przyszłym sezonie walczymy o mistrza.
|
Szkoda zesmy temu zakichanemu Lubinowi nie wbili tej jednej bramki ,bo gralibysmy o Puchary spokojnie.
Widac cheć,motywcje,widac ze Ci ludzie znajduja wspolny jezyk,nie ta stagnacja jak za Moskala.
Ondrasek daje wiecej niz moze nam sie to wogólne wydawać.Byle pilka i obroncy musza go pilnowac bez przerwy.Obok Wolskiego to kluczowy piłkarz.
Z tej druzyny cos moze być,naprawde czuć ze Oni tworzą zespoł.