Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 20.04.2016, 19:15
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Brawo Panowie Pilkarze. Wykupic Wolskiego, utrzymać reszte kadry, dokupić 2-3 wzmocnienia i w przyszłym sezonie walczymy o mistrza.


Szkoda zesmy temu zakichanemu Lubinowi nie wbili tej jednej bramki ,bo gralibysmy o Puchary spokojnie.

Widac cheć,motywcje,widac ze Ci ludzie znajduja wspolny jezyk,nie ta stagnacja jak za Moskala.
Ondrasek daje wiecej niz moze nam sie to wogólne wydawać.Byle pilka i obroncy musza go pilnowac bez przerwy.Obok Wolskiego to kluczowy piłkarz.

Z tej druzyny cos moze być,naprawde czuć ze Oni tworzą zespoł.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując