FraMat napisał(a):

|
Ondrasek jak nie dostanie patelni na pustą to nie strzeli.
|
Coś Ty się tak uwziął na tego Ondraska? Wzmocnienie Wisły!
Graliśmy za wolno piłką, ale 3 punkty nawet z tak słabym Górnikiem cieszą.
Szkoda, że "Wdowiec" nie wpuścił Drzazgę na te 15 minut ostatnie.
Nie pamiętam tak uśmiechniętego Arka Głowackiego przed kamerami.
Moim zdaniem ani Górnik Łęczna, ani Zabrze nie wykaraskają się ze strefy spadkowej.