Temat
:
[32 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 20 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
41
20.04.2016, 19:04
Przewaga była tylko szkoda że żadna bramka nie z akcji , samobój ręką nie liczę - brakuje jeszcze tego BŁYSKU !
TS WISŁA KRAKÓW !!
BoBaSbK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BoBaSbK
Znajdź inne posty napisane przez BoBaSbK