|
Ciężko się to ogląda;
- GŁ ustawił autobus i czeka na kontrę
- Ich bramkarz ma furę szczęścia
- My gramy zbyt wolno i ze zbyt dużymi odległościami między poszczególnymi formacjami
Małecki jednak najlepiej czuje się na lewej stronie.
Wolski jak na razie pod formą.
Ondrasek jak nie dostanie patelni na pustą to nie strzeli.
Wdowczyk na ławce dostaje pomału p..lca
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|