Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Łasica
Member
Od: 09.2007
Skąd: UNIA TARNÓW
Offline
#
5641
20.04.2016, 17:49
SPRZEDAM
szaliki Unii, Wisły, Lechii (cena startowa 50 zł za szalik, poza szalikiem Mafia - 200 zł)
wlepki Unii i Wisły (0,5 zł za sztukę, sprzedaję tylko w pakietach jak na zdjęciach)
kontakt
[email protected]
wszystkie zdjęcia:
http://imgur.com/a/LV9uX
Łasica
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Łasica
Znajdź inne posty napisane przez Łasica