|
Jeszcze gorszy jest argument, że trzeba zmniejszyć ligę, bo eklasa nie jest dla "wiosek". Tak jakby jedno miało z drugim coś wspólnego. Od lat mamy minimalnie 2 wsie w lidze i ja nie mam nic przeciwko temu. Jak w "miastach" nie potrafią gospodarować/ nie mają sponsorów, to trudno, niech grają kluby z Wronek, Grodziska Wlkp., Łęcznej, Wodzisławia Śl, Radomska czy innej Niecieczy.
Liga powinna mieć 18 zespołów, bez żadnych play offów. Tak ja to widzę.
|