|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
7 kotów napisał(a): 
Chociaz Zemlo widzialem na boisku 6 minut to daje sobie glowe obciac ze jest pewniejszy i lepszy niz Wilusz w najwyzszej formie.
To juz lepiej Alana tam ogrywac niz takie barachlo jak Wilusz sciagac.
|
100% racji...
|
|