Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1482
Stary 20.04.2016, 12:29
A mnie śmieszy takie myślenie żywcem wyjęte z zeszłej epoki, że "miejsce ŁKSu, Widzewa, czy Polonii z racji historii jest w ekstraklasie, a Nieciecza, Łęczna, czy PBB do 1 ligi".

W ekstraklasie powinno być miejsce tylko dla zespołów dobrze zorganizowanych, prezentujących określony poziom sportowy. I zdecydowanie w ekstraklasie bym wolał jeszcze dwie dodatkowe Nieciecze, zamiast Widzewa, czy Górnika żyjących tylko dzięki finansowym kroplówkom od miasta.
Odpowiedz cytując