Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 20.04.2016, 12:20
Gmyranie przy systemie rozgrywek nie podniesie ich poziomu. Co to znaczy, że są mecze o nic? Przecież na mecze chodzą kibice, płacą pieniądze za bilety i chcą oglądać swoją drużynę grającą jak najlepiej, strzelającą bramki i wygrywającą. To samo jest ze sponsorami. Ponadto każde kolejne miejsce w lidze to więcej pieniędzy za transmisje itd. Nie ma w profesjonalnej piłce meczów o nic. Jak w jakimś klubie tak myślą to może czas zwinąć biznes i zająć się czymś innym. Inna sprawa, że nie każdy klub będzie grać o puchary czy mistrzostwo. To jest zupełnie normalna sprawa. Nawet w 4 drużynowych grupach na MŚ czy ME mogą zdarzyć się mecze, które nie decydują o awansie sportowym.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując