Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 20.04.2016, 11:26
Ostatecznie byle wcisnąć jednego więcej niż miejscowi. Może być i 4:5 Byle tylko 3 pkt.
Później wymęczyć wygraną z Termaliką i chyba można zacząć się zastanawiać, kto w ekipie zostanie na przyszły rok i kto ewentualnie zastąpi Wolskiego. Jakoś nie wierze, że z nami zostanie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując