Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 20.04.2016, 11:09
Zawsze na nas się jakaś seria czyjaś przerywa. Gergel bez gola od 8 meczów - proszę bardzo. Ten z Łęcznej co nam gola strzelił teraz na R22 - pierwszy gol w Ekstraklasie bodajże. Do tego dni koni bramkarzy i mamy pełen obraz. Kij, ważne, żeby strzelić ze 3 sztuki.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując