Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 20.04.2016, 06:30
Marazm ma trochę więcej twarzy.
Problem jest w parciu na .... wie co, bo na bank nie na puchary i rozwój
Kiedyś naszą piłkę toczyła korupcja, dzisiaj robią to managerowie i włodarze, którzy może i potrafią zarabiać i liczyć, ale tylko tyle.
Mamy problem i jakimś dziwnym trafem tylko kibice widzą że nie tyle czerwona lampka się pali co napierdala po oczach 24/7.
Więcej kasy jak na nasze realia to świetna wiadomośc, problem w tym, że wydający te pieniądze zachowują się jak dziecko, które dostało od ojca całą kasę z komunii i poszło zaszaleć na miasto.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując