Temat
:
[32 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 20 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
30
19.04.2016, 23:04
Będzie powtórka wyniku z Górnikiem. Coś na pewno stracimy. Mam nadzieję na kolejne dwie wygrane po których Wdowczyk będzie mógł poeksperymentować i sprawdzić przydatność niektórych zawodników pod kątem przyszłego sezonu.
SlawekS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SlawekS
Znajdź inne posty napisane przez SlawekS