Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.04.2016, 23:04
Będzie powtórka wyniku z Górnikiem. Coś na pewno stracimy. Mam nadzieję na kolejne dwie wygrane po których Wdowczyk będzie mógł poeksperymentować i sprawdzić przydatność niektórych zawodników pod kątem przyszłego sezonu.
Odpowiedz cytując