Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1476
Stary 19.04.2016, 21:41
Problemem nie jest to czy w ekstraklasie jest 10,15 czy 50 zespołów.
Problemem jest to kto i jak tymi zespołami zarządza. Dopóki będą fachowcy, którzy w pucharach wpuszczają do gry zawodnika nieuprawnionego, dopóki będą fachowcy ściągający na testy studenta z fajnym DVD dopóty będzie marazm.
Odpowiedz cytując