Temat
:
Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli.
Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków
Offline
#
1095
19.04.2016, 18:31
Gra ktos w Rocket League na PS4? Potrzebuje zagrac z kims jeden mecz w celu wbicia platynki, a zaden znajomy nie posiada, tak wiec licze na Wasza pomoc
Jakby co moj PSN ID: Amp-tiq
Amptiq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Amptiq
Znajdź inne posty napisane przez Amptiq