Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 19.04.2016, 17:10
Vinci napisał(a):Wyświetl post
"Pozasportowych" to w tym przypadku trochę względne określenie. W trakcie meczu, na naszym stadionowym telebimie pod dachem, pokazali po zmianie, jak rzucał koszulką, coś tam bluźnił na Żurka. Dosyć długo to trwało... pewnie to konsekwencje tego co i w jaki sposób mówił.
Dokładnie tak było, ciekawy przerywnik. Szkoda, że dłużej tego nie pokazywali, ale z koszulką było wyraźnie widać. Swoją drogą, nie wpadł ktoś na jakiś filmik z tą sytuacją? Jak Mały szalał w Pogoni to uchwycili, rozumiem, że tą akcją nie można było dowalić Wiśle więc nikt z nc+ nie filmował?
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując