Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
 
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 19.04.2016, 13:01
mistico napisał(a):Wyświetl post
dlaczego w drugiej połowie było skandowane "Piłka nożna dla kibiców" i "Zawsze i wszędzie..."? Działo się coś?
Podejrzewam, że chodziło o zakaz wejścia na ten mecz, który formalnie obowiązywał kibiców z Zabrza.
Odpowiedz cytując