Temat
:
[31 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 17 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Valdi88
Member
Od: 03.2016
Offline
#
83
19.04.2016, 13:01
mistico
napisał(a):
dlaczego w drugiej połowie było skandowane "Piłka nożna dla kibiców" i "Zawsze i wszędzie..."? Działo się coś?
Podejrzewam, że chodziło o zakaz wejścia na ten mecz, który formalnie obowiązywał kibiców z Zabrza.
Valdi88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdi88
Znajdź inne posty napisane przez Valdi88