Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 19.04.2016, 12:16
dlaczego w drugiej połowie było skandowane "Piłka nożna dla kibiców" i "Zawsze i wszędzie..."? Działo się coś?
Bramki byłych Wiślaków grających obecnie w ligach zagranicznych oraz informacje o byłych ligowcach -> https://twitter.com/misticotsw
Odpowiedz cytując