Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 18.04.2016, 22:45
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Po brutalnym i planowanym ataku Cywki na Swierczoka, o tyle dziwnym, bo w narożniku Górników - zawodnik gospodarzy zostal odwieziony bezzwłocznie i na sygnale do szpitala zakładowego. Wstępna diagnoza nie jest optymistyczna. Swierczok doznał otawrtego zalamania obu konczyn dolnych z rozległym przemieszczeniem. Zydownik Łęcznej będzie musiał się sporo natrudzić by móc powrócic do treningów w 2018r.

Cywka - piłkarz Wisły, za ten faul, zostal ukarany kartką oraz 2 letnia dyskwalifikacją . Wisłą sie nie odwołała i postanowiła rozwiązać kontrakt z Cywką z winy zawodnika.

Zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej karierze i udanego powrotu do zdrowia.
To by się nazywało upiec dwie pieczenie na jednym ogniu...Ale nie jestem wymagający. Może być 1 noga, a dyskwalifikacja do końca sezonu...Przynajmniej tak się zwróci.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.04.2016 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując