Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 18.04.2016, 22:34
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Po brutalnym i planowanym ataku Cywki na Swierczoka, o tyle dziwnym, bo w narożniku Górników - zawodnik gospodarzy zostal odwieziony bezzwłocznie i na sygnale do szpitala zakładowego. Wstępna diagnoza nie jest optymistyczna. Swierczok doznał otawrtego zalamania obu konczyn dolnych z rozległym przemieszczeniem. Zydownik Łęcznej będzie musiał się sporo natrudzić by móc powrócic do treningów w 2018r.

Cywka - piłkarz Wisły, za ten faul, zostal ukarany kartką oraz 2 letnia dyskwalifikacją . Wisłą sie nie odwołała i postanowiła rozwiązać kontrakt z Cywką z winy zawodnika.

Zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej karierze i udanego powrotu do zdrowia.
Jakby jednym wejściem łamał dwie nogi to nie rozwiązywać, tylko przenieść do sekcji judo, czy co my tam jeszcze mamy.
Odpowiedz cytując