|
Dobrze by było w koncu cos strzelic nic nie tracac. Ostatni mecz z Gornikiem Łeczna dobry nie był ale forma obecnie jest o wiele lepsza wiec licze, ze tym razem problemow i głupich wpadek nie bedzie. Jak wygramy przewaga nad Gornikiem powiekszy sie do 8 punktow i to juz bedzie konkretna przewaga
|