Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.04.2016, 22:08
Dobrze by było w koncu cos strzelic nic nie tracac. Ostatni mecz z Gornikiem Łeczna dobry nie był ale forma obecnie jest o wiele lepsza wiec licze, ze tym razem problemow i głupich wpadek nie bedzie. Jak wygramy przewaga nad Gornikiem powiekszy sie do 8 punktow i to juz bedzie konkretna przewaga
Odpowiedz cytując