Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 18.04.2016, 21:51
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Maly strzela gola i ma 2 asysty, kolejną bramę wali Ondrasek. A w 80 minucie meczu Cywka lub Uryga 3 minuty po wejściu na boisko kosi Świerczoka tak,że dostaje czerwoną.

Po brutalnym i planowanym ataku Cywki na Swierczoka, o tyle dziwnym, bo w narożniku Górników - zawodnik gospodarzy zostal odwieziony bezzwłocznie i na sygnale do szpitala zakładowego. Wstępna diagnoza nie jest optymistyczna. Swierczok doznał otawrtego zalamania obu konczyn dolnych z rozległym przemieszczeniem. Zydownik Łęcznej będzie musiał się sporo natrudzić by móc powrócic do treningów w 2018r.

Cywka - piłkarz Wisły, za ten faul, zostal ukarany kartką oraz 2 letnia dyskwalifikacją . Wisłą sie nie odwołała i postanowiła rozwiązać kontrakt z Cywką z winy zawodnika.

Zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej karierze i udanego powrotu do zdrowia.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując