domin_czyzyny napisał(a):

|
Maly strzela gola i ma 2 asysty, kolejną bramę wali Ondrasek. A w 80 minucie meczu Cywka lub Uryga 3 minuty po wejściu na boisko kosi Świerczoka tak,że dostaje czerwoną.
|
Po brutalnym i planowanym ataku Cywki na Swierczoka, o tyle dziwnym, bo w narożniku Górników - zawodnik gospodarzy zostal odwieziony bezzwłocznie i na sygnale do szpitala zakładowego. Wstępna diagnoza nie jest optymistyczna. Swierczok doznał otawrtego zalamania obu konczyn dolnych z rozległym przemieszczeniem. Zydownik Łęcznej będzie musiał się sporo natrudzić by móc powrócic do treningów w 2018r.
Cywka - piłkarz Wisły, za ten faul, zostal ukarany kartką oraz 2 letnia dyskwalifikacją . Wisłą sie nie odwołała i postanowiła rozwiązać kontrakt z Cywką z winy zawodnika.
Zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej karierze i udanego powrotu do zdrowia.