Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18800
Stary 18.04.2016, 21:31
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Wielu z Was proponuje Adama Dancha z Górnika Zabrze. Rzeczywiście jest to solidny zawodnik, w miarę wszechstronny, ŚO+DP.
My musimy pozyskać (jeśli utrzymamy kadre) SO i skrzydłowego, bo zapewne Sarki odejdzie i dobrze.
Przecież Sarkiego i tak nie ma od meczu z Legią rok temu
Już lepiej pieniądze wydawane na jego wynagrodzenie przeznaczyć na wykupienie Wolskiego.
Odpowiedz cytując