krzaq12 napisał(a):

Wielu z Was proponuje Adama Dancha z Górnika Zabrze. Rzeczywiście jest to solidny zawodnik, w miarę wszechstronny, ŚO+DP.
My musimy pozyskać (jeśli utrzymamy kadre) SO i skrzydłowego, bo zapewne Sarki odejdzie i dobrze.
|
Przecież Sarkiego i tak nie ma od meczu z Legią rok temu
Już lepiej pieniądze wydawane na jego wynagrodzenie przeznaczyć na wykupienie Wolskiego.