|
Za Moskala brakło umiejętności pójścia za ciosem, dobicia "tej ....y", minimum wyrachowania. Jak ktoś słusznie zauważył w defensywie wyglądamy biednie, więc musimy grac na hurra do przodu, bo grając na 0-0 dostaje się 0-1. A jak się wciska 3-4 bramki w przodu to nawet słaba defensywa wystarczy, wpuszczając bramkę-dwie na mecz.
|