Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.04.2016, 19:55
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Mały ich roz....i jak gnoj po polu. A Bez konkretnej kosy na Swierczoku, pozostanę zniesmaczony.
Maly strzela gola i ma 2 asysty, kolejną bramę wali Ondrasek. A w 80 minucie meczu Cywka lub Uryga 3 minuty po wejściu na boisko kosi Świerczoka tak,że dostaje czerwoną.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.04.2016 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując