Dariook napisał(a):

|
Mały ich roz....i jak gnoj po polu. A Bez konkretnej kosy na Swierczoku, pozostanę zniesmaczony.
|
Maly strzela gola i ma 2 asysty, kolejną bramę wali Ondrasek. A w 80 minucie meczu Cywka lub Uryga 3 minuty po wejściu na boisko kosi Świerczoka tak,że dostaje czerwoną.