|
Ja od dawna mówiłem o tym, że nie mamy piłkarzy, żeby się bronić.
Musimy jechać ofensywnie, atakować, dominować bez cofania się na 'wynik'. Jazda na wymianę ciosów i tyle.
Jakby nie było, od przyjścia Wdowczyka jesteśmy najlepiej punktującą drużyną w ekstraklasie.
To musi cieszyć.
JAZDA JAZDA JAZDA jedziemy z Łęczną!
|