Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.04.2016, 19:38
Ja od dawna mówiłem o tym, że nie mamy piłkarzy, żeby się bronić.

Musimy jechać ofensywnie, atakować, dominować bez cofania się na 'wynik'. Jazda na wymianę ciosów i tyle.

Jakby nie było, od przyjścia Wdowczyka jesteśmy najlepiej punktującą drużyną w ekstraklasie.
To musi cieszyć.

JAZDA JAZDA JAZDA jedziemy z Łęczną!
Odpowiedz cytując